top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoradragonshk

Příprava na sezónu 2022


Tak jako jsme v prosinci oddalovali přesun do vnitřních prostor až do poslední chvíle, snažili jsme se opět co nejdříve vrátit na hřiště.


Zimní příprava opět proběhla v Tesla Gym, kde jsme pod vedením zkušeného trenéra zlepšovali fyzickou kondici a dynamiku.


S únorem zpět na hřiště!

Jsme velice rádi, že se nám od začátku února opět daří trénovat naplno ve výstroji. Začíná teď pro nás nejdůležitější část přípravy, kterou plně věnujeme pilování techniky, skills a playbooku.


Původně jsme plánovali zorganizovat ještě jeden náborový trénink, ale vzhledem k blížícímu se začátku herní sezony a úspěšnému náboru, který proběhl v listopadu, jsme se vydali cestou intenzivních tréninků stávajících hráčů.


Jsme rádi, že se nám v průběhu zimní přípravy vrátili také hráči, kteří mají pod Dragons již několik sezón odehráno. Jejich zkušenosti, o které se dělí s nováčky, jsou znatelným přínosem pro celý tým.


Chceš být jedním z nás?

K týmu je možné se přidat celoročně, stačí nás kontaktovat emailem. Tréninky probíhají v sobotu dopoledne na hřišti v Urbanicích nedaleko Hradce Králové. Je důležité mít adekvátní sportovní oblečení, kopačky, pití a chuť makat.208 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page